Svatební moderátor
a DJ

Užijte si váš nejkrásnější den. Zajistím moderování, zábavu, hudbu a hladký průběh. 

Co na vaší svatbě zařídím?

Moderování

Je řada momentů, které si zaslouží pozornost. Od uvítání hostů až po svatební hry. Budou ji mít. Důstojně, vesele, hezky. 

Průvodce celým dnem

Budu s vámi od začátku svatby až do jejího konce. Částečně vám pomohu i s celou její koordinací.

Hudba a DJing

Hudba není jen pouštění písniček. Je to i správné a nevtíravé podkreslení správných chvílí. Výsledek? Úžasná atmosféra.

Pomoc s programem

Ročně průměrně moderuji 30 svateb. Proto vím, jak co nejlépe připravit program s ohledem na velikost a styl.

Dodržení harmonogramu

Čas průběžně kontroluji. Díky tomu se všechno stihne včas a hlavně v klidu a pohodě. Přesnost je výsadou králů.

Technické zajištění

Dejte mi stůl a elektrickou zásuvku a pohnu zeměkoulí. Jinými slovy: mám kompletní a kvalitní vybavení pro obřad i zábavu.

Jak probíhá spolupráce

Vím, že příprava svatby je pro vás náročná. Co si najednou odškrtnout řadu úkolů a pustit je z hlavy? Pojďme na to.

Každá svatba je jiná, a proto věnuji péči přípravě. S novomanželi se vždy předem osobně setkám a domluvíme se na všem podstatném – od stylu až po program. Štěstí totiž přeje připraveným. A přesně o to jde. Vaše svatba je příliš důležitá na to, aby jí něco zkazilo.

Na tomhle prostě záleží

Domluva a upřesnění termínu

Ročně moderuji přibližně 30 svateb a harmonogram mám nabitý. Termíny je proto potřeba rezervovat dostatečně dlouho dopředu. Některá data – zejména ta se zajímavými čísly – jsou obsazená i rok dopředu. Zkrátka – rezervaci raději neodkládejte :).

Příprava svatby

Tohle nepodceníme. Nejdřív se můžeme spojit telefonicky, mailem na Facebooku nebo Instagramu. Následuje bezplatná osobní schůzka, během které vyjasníme vše potřebné.

Co vstup, to pecka

Uvítání svatebních hostů, obřad, svatební hostina, házení kyticí, první novomanželský tanec, sundavání podvazku, hry – to je jen zlomek případů, kdy vstupuji do dění. Vždycky ale s citem a ve správný okamžik.

Řada okamžiků si navíc zaslouží hudební podkreslení nebo doprovod, což jim dodá skvělou atmosféru. Zní to dobře?

Moc rád také moderuji svatební hry. Mám jich v zásobě bezpočet. Chystáte na svatbě překvapení? I s jeho přípravou vám pomohu

Perfektní muzika

Super zážitek z hudby má dvě části. Repertoár (playlist) a techniku. Oběma věnuji patřičnou pozornost. Hraji vše od 80. let až po nejnovější hity – podle domluvy i přání. Navíc mám opravdu kvalitní zvukovou aparaturu, která zní vážně neuvěřitelně.

Úroveň a kvalita

Vím, jak se na vaši svatbu obléci. Mé obleky jsou šité na míru, zakládám si na úrovni vystupování.

Možná detail, ale pro mě důležitý: při práci nikdy nepiji alkohol.

Svatby všech velikostí

Mám za sebou svatby pro 20 lidí i pro 300 hostů. Moderoval jsem na malých vesnicích i na zámcích a hradech, v penzionech i obrovských hotelích. U nás, na Slovensku, v Rakousku, Německu i na Mauriciu.

Připraven na vše, i na krizi

Nedělám si legraci – 20 minut před jednou svatbou zemřela nevěstina babička. Přesto jsme to tenkrát všechno zvládli. Přečíst si o tom můžete tady ↑.

Krátce a výstižně o mně a svatbách

Rok s manželi aneb židličkovaná

Jedna z nejpopulárnějších aktivit 🙂

Žádost o ruku na svatbě v přímém přenosu

Hodnocení od youtuberky Flabgee

Kolik vás to bude stát?

Cena za moderování svateb a djing začíná na 25.990,- Kč a je individuální. Záleží mimo jiné na vzdálenosti místa konání, náročnosti přípravy, délce moderování / hudební produkce.

Reference

Pavel byl naším prvním kontaktem, když jsme začali plánovat svatbu, a byl tou nejlepší volnou! Je to velký profík a zároveň si s ním užijete spoustu legrace už při samotných přípravách :). Na svatbu byl výborně připravený, během dne pomáhal naší koordinátorce s organizací, zabavil hosty, když jsme se šli fotit a spolupracoval se svědky při svatebních hrách. Hudbu vybíral skvěle podle aktuálního publika i nálady – jak z našeho playlistu tak ze svého. Při naší společné schůzce nám dal navíc i doporučení na místní dodavatele (měli jsme svatbu kousek od jeho rodného Tábora). Rozhodně ho můžeme jen doporučit!

Barbara Líznerová

Nejen moderátor, ale i DJ a speaker

Moderátorů je spousta. Ale na kolik z nich se můžete opravdu spolehnout? Ruku do ohně dám jen za jednoho. Za sebe. 

Rychlý kontakt

Napište mi na pavel.janovsky@icloud.com, pošlete vzkaz nebo zavolejte na 775 623 261. Těším se. Cena za moderování a DJing na svatbách začíná na 25.990,- Kč.

Souhlas se zpracováním osobních údajů