Žiju tím, co mě naplňuje

A co že to je?
Když se baví lidi kolem mě.
Včetně vás. Řečičky? Ani omylem.

Pracuji pro každého, kdo chce své akci vdechnout zábavu. A jaký je můj životní sen? Aby každá moje akce byla nezapomenutelná.

Začalo to mým maturitním plesem

Jmenuji se Pavel Janovský. Ptáte se, jak jsem se stal profesionálním moderátorem a DJ? Mikrofonu jsem se poprvé chopil při moderování tomboly na mém maturitním plese v roce 2009. To byl zřejmě ten okamžik, který mě utvrdil v tom, že za mikrofon patřím. Bavit lidi je jednoduše má práce i můj koníček.

Přednášení pro velká publika

Maturitním plesem to začalo a moderováním na velkých akcích to jen pokračuje. Ale abych nepředbíhal… V roce 2009 jsem začal podnikat ve finančním sektoru a z pozice konzultanta jsem se postupně vypracoval až na ředitele. Tyto pozice mě naučily přednášet před velkým publikem. A tam jsem se našel. K vedení porad a seminářů přibylo také moderování svateb, plesů, menších i velkých akcí i firemních večírků.

Profesionální DJ

Příběh o tom, jak se z moderátora stal také profesionální DJ je poměrně krátký. Jednoduše mě k této práci přivedl zájem klientů. A tak jsem se naučil kouzlit i za mixážním pultem a volit hudbu, která má úspěch.

PJ & SaxoKid. Spojení, které stojí za to

Rok 2016 byl výjimečný díky tomu, že jsem měl možnost při moderování v hotelu Hilton poznat a uvést SaxoKida, nejlepšího saxofonistu v České republice. Slovo dalo slovo a nyní společně tvoříme sehraný tým a dodáváme akcím nový rozměr. O tom, že má naše spolupráce úspěch, jsme se přesvědčili i v září 2017, kdy jsme byli pozváni na svatbu VIP klienta, která se odehrávala na ostrově Mauricius.

Další bude vaše akce

Líbí se vám, co dělám a jak pracuji? Rád budu moderovat i vaši akci či událost. Je jedno, jak bude velká. Dejte mi vědět, připravím se a můžeme to rozjet. Váháte? Mrkněte na reference. Neváháte? Ozvěte se mi.

Rychlý kontakt

Napište mi na pavel.janovsky@icloud.com, pošlete vzkaz nebo zavolejte na 775 623 261. Těším se.

Souhlas se zpracováním osobních údajů