Žiju tím, co mě naplňuje

A co že to je?
Když se baví lidi kolem mě.
Včetně vás. Řečičky? Ani omylem.

Pracuji pro každého, kdo chce své akci vdechnout zábavu. A jaký je můj životní sen? Aby každá moje akce byla nezapomenutelná.

Začalo to mým maturitním plesem

Jmenuji se Pavel Janovský. Mikrofonu jsem se poprvé chopil při moderování tomboly na mém maturitním plese v roce 2009. To byl zřejmě ten okamžik, který mě utvrdil v tom, že za mikrofon patřím. Bavit lidi je jednoduše má práce i můj koníček. 

Přednášení pro velká publika

Maturitním plesem to začalo a moderováním na velkých akcích to jen pokračuje. Ale abych nepředbíhal… V roce 2009 jsem začal podnikat ve finančním sektoru a z pozice konzultanta jsem se postupně vypracoval až na ředitele. Tyto pozice mě naučily přednášet před velkým publikem. A tam jsem se našel. K vedení porad a seminářů přibylo také moderování konferencí, svateb, maturitních plesů, menších i velkých akcí, firemních večírků a festivalů.

Profesionální DJ

Příběh o tom, jak se z moderátora stal také profesionální DJ je poměrně krátký. Jednoduše mě k této práci přivedl zájem klientů. A tak jsem se naučil kouzlit i za mixážním pultem a volit hudbu, která má úspěch.

PJ & SaxoKid. Spojení, které stojí za to

Rok 2016 byl výjimečný díky tomu, že jsem měl možnost při moderování v hotelu Hilton poznat a uvést SaxoKida, nejlepšího saxofonistu v České republice. Slovo dalo slovo a nyní společně tvoříme sehraný tým a dodáváme akcím nový rozměr. O tom, že má naše spolupráce úspěch, jsme se přesvědčili i v září 2017, kdy jsme byli pozváni na svatbu VIP klienta, která se odehrávala na ostrově Mauricius.

Další bude vaše akce

Líbí se vám, co dělám a jak pracuji? Rád budu moderovat i vaši akci či událost. Je jedno, jak bude velká. Dejte mi vědět, připravím se a můžeme to rozjet. Váháte? Mrkněte na reference. Neváháte? Ozvěte se mi.

Rychlý kontakt

Napište mi na pavel.janovsky@icloud.com, pošlete vzkaz nebo zavolejte na 775 623 261. Těším se.

Souhlas se zpracováním osobních údajů