Moderátor firemních akcí a konferencí

Jsem jako švýcarské hodinky. Jen řádově zábavnější. Na konferencích, byznysových akcích i firemních večírcích.

Co moderování pro firmy zahrnuje

Moderování v daném rozsahu

Každá akce je jiná. Některá se koná večer, jiná je celodenní. Někdy jde o konferenci, jindy večírek – anebo něco úplně jiného. Zvládnu ale vše, přesně podle zadání.

Večerní zábava a hudba

Nejdřív práce, potom zábava. Ale ne pro mě. Právě já totiž kvalitní zábavu na úrovni zajistím. Zapomeňte na obhroublé vtípky. Tohle bude na úrovni, včetně hudby.

Přesné dodržení harmonogramu

Když má nějaká část programu trvat do 14:30, bude trvat do 14:30. Tečka. Přesnost je výsadou králů. Navíc dodržení harmonogramu bude vždy přirozené.

Řízení akce

Zahájení, uvádění řečníků, spolupracovníků, zaměstnanců, rozhovory, řízené diskuse, oznamování důležitých milníků akce, udržování pozornosti lidí a mnohem víc.

Dodržení zadání

Ať bude akce laděna jako maximálně konzervativní, nebo budu mít v popisu práce vtip za vtipem, zvládnu to. Všechno důstojně a bez hluchých míst. Těším se.

Cokoli, co je potřeba

Všechno, co souvisí s moderováním, se sem nevejde – ani nemůže. Pro úspěch vaší akce ale udělám vše, co bude v mých silách. Chcete si promluvit? Ozvěte se.

Jak probíhá spolupráce

Kladu důraz na precizní přípravu před akcí. Vždy trvám na osobní schůzce. Proč? Protože bez toho se akce nedá kvalitně připravit. Jsem z Tábora, ale pracuji po celé České republice. Dojedu, kam je potřeba. Stačí se jen ozvat. 

V čem se liším od konkurence

Vaše 100 % jistota

Pokud se domluvíme na spolupráci, nikdy se nestane, že bych nepřijel kvůli lepší nabídce. Takových příběhů jsou na internetu tisíce. Mám jen jedno jméno a to je zárukou profesionality a kvality. Můžete se spolehnout.

Zkušenosti

Mám za sebou stovky a stovky odmoderovaných akcí. Pracuji pro všechny typy firem a organizací, nejvíc zkušeností mám s moderováním pro banky, pojišťovny, stavební spořitelny a investiční společnosti.

Úroveň vystupování

Moderování mám v krvi. Přesně dodržím styl, na kterém se domluvíme. Vše bude zcela přirozené a bez problémů – ať má být akce laděna konzervativně/vážně, nebo mají sršet vtipy jako na běžícím páse. Ovládám veškerou techniku, takže i tohle můžete pustit z hlavy.

Zajištění hudby

Jsem nejen moderátor, speaker a bavič, ale také profesionální DJ. Na jakoukoli akci připravím hudební produkci všech žánrů a stylů. Vše ve 100% kvalitě. Mám k dispozici špičkovou zvukovou techniku – a je to opravdu znát.

Cena za moderování

Cena moderování firemních akcí začíná na 9.990,- Kč a je velmi individuální. Záleží mimo jiné na vzdálenosti místa konání, náročnosti přípravy, délce moderování, délce hudební produkce, použití techniky a v neposlední řadě na dni konání.

Reference

Pavle, jménem naší společnosti bych Ti chtěla moc poděkovat za skvěle odvedenou práci na naší letní konferenci.
Musím říci, že z naší strany to byla dobrá volba mít na akci nestranného a profesionálního moderátora. Jsem ráda, že na konferenci panovala dobrá nálada, na které jsi měl velký podíl Ty. Ještě jednou moc děkujeme a přeji Ti mnoho tak spokojených zákazníků jako byla naše společnost.

Karolína Blechová

Instore Manager Food Service, Orkla Foods Česko a Slovensko

Nejen moderátor, ale i DJ a speaker

Moderátorů je spousta. Ale na kolik z nich se můžete opravdu spolehnout? Ruku do ohně dám jen za jednoho. Za sebe. 

Rychlý kontakt

Napište mi na pavel.janovsky@icloud.com, pošlete vzkaz nebo zavolejte na 775 623 261. Těším se. Cena za moderování firemních akcí začíná na 9.990,- Kč.

Souhlas se zpracováním osobních údajů