Moderátor maturitních plesů

Cool maturák prostě potřebuje cool moderátora a DJe. Přijedu za vámi všude po České republice.

Varianty moderování

Moderátor do půlnočka

Tohle je balíček, který se hodí, máte-li už zajištěnou kapelu nebo DJe. Skvěle se doplníme.

Do půlnočka moderátor, pak DJ

Tuhle variantu volí maturanti nejčastěji. Do půlnoci kapela, po půlnoci bude parket v mojí režii.

Moderování a kompletní hudba

Jeden maturák, jeden profík. Zabijte dvě mouchy jednou ranou. Ušetřete za kapelu a uvidíte ten tanec.

Jak probíhá spolupráce

Chcete na svůj ples vzpomínat jako na nejlepší párty na celé střední škole, která stála za to? Určitě ano. Jak to zařídit?

Ruku na srdce, moderovat ples může nakonec každý. Kámoš, co odmaturoval vloni, pan ředitel, nebo někdo úplně jiný, co za to nic nechce. Jenomže stojí to za to riziko? Je toho totiž hodně, co se může pokazit. Ale ne, pokud se domluvíte se mnou. 

Na tomhle prostě záleží

Domluva a upřesnění termínu

Dejte mi vědět, a domluvíme se na termínu a rozsahu služeb (jen moderování, moderování + DJ po půlnočku nebo moderování a komplet zajištění hudby). Držím slovo.

Příprava plesu

Buď se sejdeme osobně nebo se spojíme online a dohodneme se na harmonogramu, stylu plesu a dalších podrobnostech. Na tom vážně záleží. Někteří “moderátoři” totiž přijedou 15 minut před plesem a zeptají se: “Tak kde mám noty?” Pak to stojí za starou bačkoru. Díky tomu, že se na každý ples dopředu pečlivě připravuji, nespletu jména, harmonogram a prostě budu v obraze tak, jak to od profíka čekáte.

Na místo plesu přijíždím už 2 hodiny před začátkem a všechno společně nacvičíme nanečisto. Proto bude každý vědět, co má dělat a místo trémy, že to zkazí, si to prostě užije!

Co vstup, to pecka

Úvod, šerpování/stužkování, tombola, dražba, uvádění vystupujících, půlnočko – prostě všechno, co k moderování plesu patří – bude 100 %.

Řada okamžiků si navíc zaslouží hudební podkreslení nebo doprovod, což jim dodá skvělou atmosféru. Už se těšíte?

Do své show samozřejmě zapojuji i publikum a říkám vám, je to šrumec.

Moje slovo platí

Když se dohodneme, tak prostě přijedu. Celý internet je plný historek o “moderátorech”, kteří krátce před akcí účast zrušili, protože dostali lepší nabídku. Tohle u mě nečekejte. Mám jen jedno jméno a na něm si zakládám.

Perfektní muzika

Super zážitek z hudby má dvě části. Repertoár (playlist) a techniku. Oběma věnuji patřičnou pozornost. Zvuk nastavuji ještě v prázdném sále, takže všechno bude znít tak, jak má. Žádné dolaďování na poslední chvíli. Tohle prostě bude šlapat jako hodinky.

Dodržení harmonogramu

Všechny části programu klapnou přesně tak, jak se domluvíme. Přesnost je výsadou králů, no ne?

Ušetřete za kapelu

Vím, že s finančními prostředky to bývá těžké. Takže malá finta, která to vyřeší: prostě můžu nahradit kapelu, nebo po půlnočku hrát jako DJ. Díky tomu ušetříte. Hraju pecky od osmdesátek až po nejnovější hity. Yeah!

Navíc… s jedním člověkem se jedná líp než se dvěma, takže si ušetříte i čas za domluvu s někým dalším. 

Tomu já říkám šerpování!

Takhle to vypadá, když hraju místo kapely

Půlnočko v Liberci

Kolik vás to bude stát?

Cena za moderování maturitních plesů a DJing začíná na 14.990,- Kč a je individuální. Záleží mimo jiné na vzdálenosti místa konání, náročnosti přípravy, délce moderování, délce hudební produkce, použití techniky a v neposlední řadě na dni konání. Ozvěte se mi, nabídku rád připravím!

Reference

Ahoj, ahoj, rád bych vás všechny obeznámil s tím, co pro nás tenhle skvělej moderátor udělal. Myslím, že nemluvím jen zasebe, ale za celou třídu i všechny ostatní, kteří měli tu mořnost a potkali naší bandu na našem maturitním plese 4. B TRIVIS Jihlava, kde Pavel vytvořil tu nejlepšíá atmosféru, která jen mohla být. Je to ten nejlepší moderátor, kterého jsem kdy viděl a doporučil bych ho na každou akci, kterou plánujete. Hraje úžasnou hudbu a má výborný hlášky a přístup nejen k maturantům, ale i k ostatním. Ještě jednou díky a doufám, že jsme se neviděli naposledy!

David Jelínek

maturant z 4. B, TRIVIS Jihlava

Odmoderovaných plesů

Ošerpovaných maturantů

Tolik do toho dávám %

Nejen moderátor, ale i DJ a speaker

Moderátorů je spousta. Ale na kolik z nich se můžete opravdu spolehnout? Ruku do ohně dám jen za jednoho. Za sebe. 

Rychlý kontakt

Napište mi na pavel.janovsky@icloud.com, pošlete vzkaz nebo zavolejte na 775 623 261. Těším se. Cena za moderování a DJing na maturitních plesech začíná na 14.990,- Kč.

Souhlas se zpracováním osobních údajů